Александер Зверев ги пропушта ЛОИ во Париз?

1 week_ago 5
Александер Зверев ги пропушта ЛОИ во Париз?

Германскиот тенисер Александер Зверев би можел да ги пропушти Летните олимписки игри кои започнуваат на крајот на овој месец во главниот град на Франција. Причина за тоа е ново стекнатата повреда на грен-слем турнирот Вимблдон.

Бра...

read-entire-article