Квалификации за ЛШ: Победа за косовски Балкани, ФЦСБ даде седум гола, катастрофа за црногорскиот првак

1 week_ago 15
 Победа за косовски Балкани, ФЦСБ даде седум гола, катастрофа за црногорскиот првак

Денеска се одиграа шест натпревари од 1. квалификациско коло во Лигата на шампионите, во кој најголемото изненадување го направи литвански П...

read-entire-article