Шпанците ја прекинаа неверојатната серија на Канте

1 week_ago 5
Шпанците ја прекинаа неверојатната серија на Канте

Француската фудбалска репрезентација е елиминирана во полуфиналето на Европското првенство (ЕП), од селекцијата на Шпанија, со 1:2. Но, не само што Французите го прекинаа учеството на турнирот, туку беше прекината и ед...

read-entire-article